Celkem 0 položek
0 Kč

Bivak Trakker - Superdome Bivvy

Hmotnost: 0,00 kg
Dostupnost: Skladem do 2-3 dnů     info
   
 
ks

Díky vnitřnímu prostoru, do kterého by se vešla tři lehátka a ještě by zbyl prostor pro jiné věci je Superdome Bivvy se svou hromadou prostoru ideální pro dlouhé výpravy a pro rybáře, kteří vyžadují velký přístřešek. Předními a zadními dveřmi lze projít bivakem skrz, tím tak se dostanete do všech částí bivaku a je tím zajištěno proudění vzduchu v letních měsících. Mezi doplňky, které lze připnout k bivaku patří vnitřní kapsle, které slouží jako dvě oddělující ložnice, nebo lze připnout jednu velkou kapsli. Obě varianty vnitřních kapslí na sobě mají přišitou podlážku, která zabrání přístupu všem nezvaným hostům jako hlodavcům a hmyzu. Navíc napomůže při organizování a uklízení bivaku.

Jedná se o bivak, který můžete použít jak při víkendovém chytání, tak při delších výpravách,kde oceníte především velikost vnitřního prostoru, který je určen až pro 3 lehátka.

Průchodnost bivaku skrz na skrz díky předním a zadním dveřím

Dva úchyty na pruty na přední i zadní straně bivaku

Dvojité zipy na dveřích, které umožňují otevření dveří zeshora

Dodáván s napínacím popruhem, opěrným systémem (dvě tyče vzadu a u kšiltu bivaku), čirým oknem na přední dveře, větší přepravní taška, heavy-duty podlážkou a heavy-duty T-peg kolíky

Lze dodat přepážky pro ložnice a zimní přehoz

Materiál: 210D polyester

Rozměry: 380×370×190

Hmotnost bivaku: 17kg

//rychlydotaz
//video